Kronika Wydarzeń
Powiększ!

Konkursy plastyczne
Dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne prowadzone przez P. Małgorzatę Jonaszek w Domu Kultury we Wrzawach oraz Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach systematycznie biorą udział w konkursach plastycznych organizowanych w całym kraju. W ostatnich dniach prace: Jakuba Zarzyckiego, Julii Jazownik, Natalii Kozyry, Rafała Garantego, Oskara Pyrkosza, Karoliny Piotrowskiej, Klaudii Piątek i Gabrysi Złotek / kółko plastyczne  DK Wrzawy/ wysłane zostały na III Międzynarodowy  Konkurs Plastyczny

pt. „Labirynt wyobraźni – Dżungla”   zorganizowany przez Zespół Szkół Plastycznych w  Dąbrowie Górniczej. Drugi konkurs, w którym wzięły udział dzieci z Wrzaw i Gorzyc to XII Edycja  Międzynarodowego Konkursu „Wielcy znani i nieznani”. Tegorocznym tematem jest: „Alfons Mucha –Secesyjna Baśń” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku. Na konkurs wysłane zostały prace:  z Gorzyce - Joasi Bary, Oskara Chary, Oli Kicińskiej, Oli Komady, Julii Boroń, Nikoli Brody, Julii Dębowskiej, z  Wrzaw - Oli Koper, Weroniki Rybak, Natalii Kality, Natalii Kozyry, Gabrysi Złotek, Ani Bartoszek, Klaudii Piątek, Rafała Garantego,  Gabrysi Kiełbasy, Julii  Jazownik, Karoliny Piotrowskiej, Weroniki  Kality.

Rozstrzygnięcie pierwszego konkursu nastąpi w maju, drugiego w m-cu czerwcu.
Wszystkim uczestnikom życzymy by wprawne oczy jury dostrzegły ich prace.

Powiększ!